PURAX  
PURAX roll on (antiperspirant)
  Купити PURAX online   В╕дгуки    
UA RU

 

м. Ки╖в,

+38(068) 439-79-54
+38(099) 542-97-49

Граф╕к роботи:
10.00-20.00

 

   
PURAX body spray
  Купити PURAX в аптец╕   Переваги PURAX    
   
PURAX roll on (deodorant)
       
 
PURAX pure pads
  Доставка, оплата,
знижки
  FAQ по PURAX    
                     

 

PURAX – сух╕сть та впевнен╕сть без запаху поту!

   
  FAQ (поширен╕ питання) в╕дносно PURAX
Чи можна наносити ПУРАКС вранц╕ або вдень? Антиперсп╕ранти ПУРАКС наносять т╕льки на н╕ч. Завдавши PURAX вранц╕ або вдень, ви не будете мати необх╕дний в достатньому обсяз╕ ефект сухост╕. Активна речовина, що забезпечу╓ ефект сухост╕, викону╓ свою роботу протягом 6-8 годин ╕ людина не повинна заважати йому сво╓ю активн╕стю. Тому ПУРАКС необх╕дно наносити обов'язково перед сном.
Чи можна використовувати PURAX на протяз╕ всього життя? Так, можливо. ПУРАКС ма╓ накопичувальний ефект. Згодом, у вас буде необх╕дн╕сть користуватися ним все р╕дше ╕ р╕дше. Граничний терм╕н м╕ж нанесеннями для кожного ╕ндив╕дуальний.
Чи допоможе мен╕ ПУРАКС, якщо я так п╕тн╕ю, що у мене намока╓ верхн╕й одяг? Так, допоможе.
Чи ╓ звикання до антиперсп╕ранту PURAX? Звикання нема╓. Якщо ви користу╓теся паралельно другими дезодорантами, деяк╕ з них можуть пригн╕чувати д╕ю ПУРАКС. Рекоменду╓мо використовувати спреевий Dove або Garnier
Як правильно користуватися антиперсп╕рант╕в PURAX для пахв? 1) Нанос╕ть на н╕ч на обсолютно суху шк╕ру.
2) невелику к╕льк╕сть на зону росту волосся.
3) видалення волосся - на наступний ранок п╕сля нанесення антиперсп╕ранту PURAX.
4) не використовуйте супер-сильный антиперсп╕рант PURAX кожного на протяз╕ довгого часу.
Чи можна використовувати антиперсп╕рант PURAX для особи (лицьов╕й г╕перг╕дроз) Антиперсп╕рант PURAX (ПУРАКС) не призначений для використання для особи.
У мене ╓ печ╕ння (свербить, непри╓мне поколювання) п╕сля нанесення антиперсп╕ранти PURAX. Як бути? Швидше за все печ╕ння викликана занадто великою к╕льк╕стю нанесеного засобу. Також, печ╕ння може виникати при нанесенн╕ засобу на вологу шк╕ру. Тому обов'язково нанос╕ть антиперсп╕рант ПУРАКС на абсолютно суху шк╕ру. Також, важливо при нанесенн╕ антиперсп╕рант╕в ПУРАКС, не виходити за меж╕ зони росту волосся.
Как антиперспирант PURAX влияет на чувствительную кожу? Якщо у вас чутлива шк╕ра, використовуйте PURAX roll on (в╕н на вод╕) ма╓ в склад╕ екстракт алое в╕д роздратування. PURAX body spray ╕ PURAX foot spray на спирту. Якщо ж у вас все-таки з'явилося роздратування, використовуйте паралельно з PURAXзаживляющий и снимающий раздражение натуральный дезодорант CRYSTAL
Якщо п╕сля тривалого використання антиперсп╕ранта-дезодоранта PURAX припинити його використання ╕ перейти на ╕нший дезодорант, н╕чого оч╕кувати потовид╕лення ще б╕льш сильним, н╕ж до використання ПУРАКС? Н╕, потовид╕лення просто в╕дновиться в тому обсяз╕, в якому було.
Чи можу я користуватися дезодорантом PURAX, якщо я ваг╕тна або кормлю груддю дитину? Антиперсп╕ранти PURAX не мають протипоказань. Але спочатку проконсультуйтеся ╕з л╕карем.
Чи можу я користуватися антиперсп╕рантом PURAX, якщо у меня звичайне потовид╕лення? Так, можете. У Вашому випадку (в╕дсутн╕сть гипергидрозу) почнете використовувати раз на тиждень. Вл╕тку користуватимется один раз на два тижн╕, ос╕нню та весною - раз на 3 тижн╕. Взимку - раз на 4 тижн╕ (якщо у тому буде потреба)
Я займаюсь спортом, в╕дв╕дую щоденно тренування... не шк╕ливо ли блокировать выделения пота?

Повн╕стю блокувати потоввид╕лення шк╕дливо. Але супер-сильный антиперсп╕рант ПУРАКС зазначений т╕льки для пахв, ладошек и ступней. Пот на тренировках будет выделяться на лице, спине, грудной клетке. И это нормально. Самое главное, не переусердствуйте с PURAX. Если у Вас без занятий спортом обычное потовыделение, наносите антиперспирант не чаще чем раз в неделю, можно и реже.

Вверх