PURAX  
PURAX roll on (antiperspirant)
  Купити PURAX online   Відгуки    
UA RU

 

м. Київ,

+38(068) 439-79-54
+38(099) 542-97-49

Графік роботи:
10.00-20.00

   
PURAX body spray
  Купити PURAX в аптеке   Переваги PURAX    
   
PURAX roll on (deodorant)
       
 
PURAX pure pads
  Доставка, оплата,
знижки
  FAQ по PURAX    
                     

 

PURAX – сухість та впевненість без запаху поту!

   

PURAX deodorant roll on

 

Без алюмінію, парабену та спирту

Преваги дезодоранту:

• Пригнічує виділення поту    і нейтралізує запах (24-48 годин).
• Ніжний догляд за подразненою    шкірою пахв
• Має тонкий та ніжний аромат.
   Може застосовуватися як для    жінок, так і для чоловіків.
• Вироблено в Австрії.

 
     купити  
     

Роліковий дезодорант PURAX deodorant roll on заснований на іноваційній формулі, яка забезпечує захист від потовиділення та його запаху підпахвами. Забезпечує інтенсивний догляд за подразненою під час гоління та епіляціх шкірою. Ідеально підходить для людей з легким та помірним потовиділенням. Забезпечує сухість від 24 до 48 годин. Ємність 50 мл.

ВАЖЛИВО!

Використовувати PURAX deodorant roll on потрібно у любий час доби на чисту, абсолютно суху шкіру. Дайте дезодоранту повністю висохнути, потім одягайтеся.

PURAX roll on   PURAX pure pads
     
 
 

PURAX roll on

   купить   

 

     

Роліковый антиперспірант PURAX roll on забезпечить повний захист від виділення поту та його запаху у пахвах та на долонях.
Застосовуйте при підвищеному та помірному потовиділенні. Ємність 50 мл (одного флакону достатньо на 6-18 місяців)

ВАЖЛИВО!

Наносити PURAX roll on обов'язково на ніч на чисту, абсолютно суху та без подразнень та поранень шкіру зони росту волосся чи долоні. Якщо ви видаляєте волосся у пахвах, то PURAX можливо наносити тільки через 48 годин після їх видалення. Зранку можна робити любі водні процедури. Частота нанесення PURAX - за необхідністю (один раз на 3-14 днів).

В начало   PURAX body spray
     
   
   

PURAX body spray

 

   купить   
     

Спреєвий антиперспірант PURAX body spray забезпечить повний захист від потовиділення та його запаху у зонах пахв, на ступнях та долонях. Застосовуйте за умови підвищеного та помірного потовиділення. Ємність 50 мл (флакону вистачить на 6-15 міс.)

ВАЖЛИВО!

Наносити обов'язково на ніч на чисту, абсолютно суху та без подразнень шкіру на зону росту волосся пахв. PURAX можна наносити тільки через 48 годин після видалення волосся. Вранці любі водні процедурі. Частота нанесення PURAX – один раз на 3-14 днів. Для ступень та долоней – стільки вечорів підряд, скільки необхідно до наставання ефекту сухості.

PURAX roll on   PURAX pure pads
     
 
 

PURAX pure pads

   купити   

 

     

Прокладки для пахв PURAX pure pads забезпечать повний захист від потовиділення та запаху поту підпахвами. 30 штук в упаковці

Прокладки виготовлені із добре вбираючої овечої вовни, яка дозволяє поглинати вологу та запах. Приклеюються спеціальним пластиром не до одягу, а до шкіри, що гарантує комфортну свободу рухів. Перед приклеюванням уникайте контакту клейової поверхні з іншими предметами, щоб уникнути зменшення її клейових властивостей. Підніміть і відведіть руку назад і покладіть її на потилицю, щоб на пахвовій западині не було складок шкіри. Приклейте прокладку до шкіри пахви. Притисніть прокладку до шкіри на 10 секунд по всій клейової поверхні.

PURAX body spray   Отзывы реальных покупателей PURAX
     
   
   

Відгуки реальних покупців PURAX

Вот пользуюсь дезодерантом Purax уже 1,5 года и решила написать отзыв ведь когда я читала отзывы о Purax для меня отзывы были решающим фактором чтобы сделать покупку, хочу сказать, что это просто спасение для всех, кого беспокоит проблема потовыделения, purax просто супер, все, что о нем пишут - правда, раз в неделю.... и забыли про потовыделение вообще! Анна

Пользуюсь 2 недели, очень довольна. Кристина

Я очень страдала от сильного потовыделения. Искала в интернете разную альтернативу,как от этого избавиться. Это было моей проблемой и комплексом. И случайно я нашла сайт с рекламой Purax. Я решила заказать это средство, прочитав отзывы покупателей. Средство не дешевое,но я решила рискнуть. Заказала Purax roll on. Сейчас я самый счастливый человек на земле. Ведь я не потею,вообще. Главное придерживаться инструкции,использовать средство один раз в 3-7 дней. Потому что на своем примере,хочу вам сказать,когда первый раз я его использовала,целый день нее потела. Но я решила закрепить результат и использовала средство на второй день на ночь. Сразу говорю этого делать не стоит,потому что я не много обожгла себе подмышки,было не приятно,но все обошлось хорошо. Средство СУПЕРРРРРРРРР, только придерживайтесь инструкции. LINA

Спасибо! Спасибо! Спасибо! Не думала, что случайно увиденная мною статья в "Полине" сделает меня СВОБОДНОЙ ... PURAX roll on - мое спасение от комплексов и ужасных неприятностей. Это неимоверно, но он работает! Наталия

PURAX pure pads   Больше отзывов реальных пользователей PURAX   Купить PURAX online
         
 

 

Переваги PURAX

Абсолютна сухість      Навіть післе першого однократного нанесення потовиділення значно знижаеться або зникає взагалі.

Накопичувальний эфект     Із часом проміжок між нанесеннями PURAX збільшується. Наприклад, якщо ви починали з нанесення ПУРАКС один раз на 3 дні, то з часом зможете наносити його раз на тиждень без втрати ефективності.

Пролонгована дія      В результаті високої ефективності і накопичувального ефекту, антиперспірант ПУРАКС наносять від двох нанесень на тиждень до одного на місяць (в залежності від особливостей вашого організму).

Экономічни     У зв'язку з високою ефективністю і пролонгованою дією антіперспірантів PURAX одного флакону вистачить на 6-12 місяців.

Унісекс     Антиперспіранти ПУРАКС абсолютно ефективні як для чоловіків, так і для жінок. PURAX не має різко вираженого запаху, як інші дезодоранти.

Без слідів на одязі      У зв'язку з особливостями нанесення ПУРАКС (його наносять обов'язково на ніч), він не залишає слідів на одязі. І тому PURAX забезпечує абсолютну сухість під пахвами, тому поту немає можливості зіпсувати ваш одяг.

Европейська якість Вироблено у Австрии.

Выше   Купить PURAX online
     
   
   

Купити PURAX online

PURAX antiperspirant roll on 650 грн/шт штук
PURAX body spray 680 грн/шт штук
PURAX deodorant 520 грн/шт штук
PURAX прокладки для пахв 690 грн/шт штук
Прізвище, ім'я, побатькові
Страна
Населений пункт, індекс
Район, область
Вулиця, корпус, дім, квартира
Номер мобільного телефону *
E-mail *
Звідки ви дізналися про антиперспіранти PURAX?


Введіть перевірочний код

   

Преимущества PURAX   Доставка и оплата
     
 
 

Доставка, оплата, знижки

Курьерська по Києву - безкоштовно.
У Бортнічі (тільки Новою поштою чи Укрпоштою)- безкоштовно.
По Україні Новою поштою та Укрпоштою - безкоштовно.

ЗА КОРДОН посилання відправляються тільки за фактом 100% передплати.

При замовленні выд 2-х одиниць товару – знижка 5%.

При замовленні выд 5-ти одиниць товару – знижка 10%.

Купить PURAX online   Купить PURAX в аптеке
     
 

FAQ по PURAX

Чи можна наносити PURAX зрання або удень?

Можна, але ви не будете мати необхідний в достатньому обсязі ефект сухості. Активна речовина, що забезпечує ефект сухості, виконує свою роботу протягом 6-8 годин і людина не повинна заважати йому своєю активністю. Тому ПУРАКС необхідно наносити обов'язково перед сном.

Чи можна використовувати PURAX на протязі усього життя?

Так можна. ПУРАКС має накопичувальний ефект. Згодом, у вас буде необхідність користуватися ним все рідше і рідше. Граничний термін між нанесеннями для кожного індивідуальний.

Чи допоможе мені ПУРАКС, якщо я так потію, що у мене промокає дублянка?

Так, допоможе

Купить PURAX online   Больше вопросов и ответов   Купить PURAX в аптеке
         
   
   

Купити PURAX в аптеці

 
   г. Дніпро

Аптечній склад медичної академії
– пл. Жовтнева,4, тел. 370-24-91 (92, 93)
– вул. Титова, д. 36, тел. 375-75-28 (29)

   г. Київ

Аптека Матері та дитини
вул. Хрещатик, 15 (Пасаж), біля метро «Крещатик»
тел. (044) 278-32-49 (відділ косметики)

Аптека Добрий Доктор (цілодобово)

– бул. Дружби народів, 21, тел. (044) 537-32-46
– вул. Мельникова, 10, тел. (044) 489-41-35

 

 

 

 

 

 

 

Купить PURAX online